Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/leadsign/public_html/libs/Session.class.php on line 122

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/leadsign/public_html/libs/Session.class.php on line 122
leadsign.pl - Logowanie

Zaloguj się

nie pamiętam hasła

O co chodzi w leadsign?

Leadsign to serwis pozwalający na umieszczenie reklam w bezpiecznej sieci serwisów i stron tematycznych, którą tworzą sami wydawcy chcący zarabiać poprzez umieszczanie u siebie reklam. Leadsign to miejsce, które tak dobierze Twoje reklamy do witryny wydawcy, aby trafiły do odpowiednich odbiorców i przyniosły dla wszystkich zysk.

Jak to działa?

Jeśli chcesz zareklamować swój serwis lub jesteś agencją obsługującą klientów, to nasz profil reklamodawcy jest dla Ciebie. Dodaj kampanię, określ maksymalnie 3 kategorie tematyczne, gdzie reklama ma się wyświetlać, wgraj kreacje i gotowe – możesz zacząć liczyć zyski od pozyskanych w ten sposób nowych klientów.

Jakie są korzyści?

Prowadzisz serwis internetowy lub poczytnego bloga? Chcesz, aby stał się dla Ciebie źródłem dodatkowych dochodów? Pozwól na umieszczanie w swojej witrynie tematycznie powiązanych z nią reklam. Zarejestruj się w Leadsign, określ miejsca, w których mogą pojawić się reklamy i zacznij zarabiać. Oferujemy różne modele kampanii reklamowych, dzięki którym reklamodawcy będą płacić Ci za wyświetlenia, kliki, akcje wykonane na stronie, bądź podzielą się prowizją ze sprzedaży. Z nami zaczniesz zarabiać na swojej stronie.